1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Oy kullanan İstanbullular sahile akın etti

Oy kullanan İstanbullular sahile akın etti

admin admin -
2 0

Oy kullanan İstanbullular sahile akın etti

İstanbul’da yerel seçim için oyunu kullanan vatandaşlar sahillere akın etti. Bazı vatandaşlar balık tutarken bazıları ise sahilde yürüyüş yaptı. Kimi vatandaşların ise denize girmesi dikkat çekti.

Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde oylarını kullandıktan sonra sahillere akın etti.
Kimi balık tutarken kimi de sahilde yürüyüş yaptı. Bazıları da kendini boğazın serin sularına attı.
Oyunu kullandıktan sonra boğaza yüzmeye gelen Selahattin Savaş, “Sabah oyumu kullandım. Hava güzel, güneşli geldim denize giriyorum. Keyfini çıkarıyorum. Hava tahminlerine bakıyorum, hava güzelse denize giriyorum. Mart ayındayız ama biz alışkınız. Yaz kış denize giriyoruz. Deniz suyu da yavaş yavaş ısınıyor.” dedi.
Sahilde balık tutan Hüseyin Durmuş, “Oyumuzu kullandık. Ramazan dolayısıyla başka gidecek yer yok. Biz de balığa geldik. Ne tutarsak karımızdır. Bugün balık var. Benim takım ufak ama iki kişiye yetiyor.” diye konuştu.
Sultangazi’den Bebek Sahiline balık tutmaya gelen Turgut Can, “Oyumu kullandım sahile geldim balık tutuyorum. Bugün bereketli şanslı günümüzdeyiz. Deniz bizi boş bırakmadı rızkımızı çıkardık. Kovalarımız doldu.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir