1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sokak ortasında genç kıza durduk yere saldırdı

Sokak ortasında genç kıza durduk yere saldırdı

admin admin -
11 0

Sokak ortasında genç kıza durduk yere saldırdı

Antalya’da kimliği belirsiz bir kişi sokakta yürüyen bir kıza saldırdı. Kimliği belirsiz kişi koşarak vururken marketin içerisine düşen çocuğa çalışanlar yardım etti. Görgü tanıklarının ifadelerine göre, şüphelinin “Benim önümden kimse geçemez.” diyerek saldırdığı iddia edildi.

Muratpaşa ilçesi Şirinyalı Mahallesi’nde elinde pazar arabası bulunan kimliği belirsiz bir erkek, sokağın diğer ucundaki sırt çantalı kız çocuğuna doğru koşarak kaldırdı.
Kendisine doğru gelen kişiyi gören çocuk panikledi ve yakındaki zincir marketin şubesine sığınmak istedi.
Koşarak gelen adam, çocuğun sırtına vurup düşürdü. Market çalışanlarının yardım ettiği çocuk büyük korku yaşarken saldırgan ise uzaklaştı.
Bu sırada olayı görenler ve bir kadın market çalışanı, saldırgana tepki gösterdi. Çocuk ise dersi olduğunu söyleyerek olay yerinden uzaklaştı.
Saldırı anları, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Olaya şahit olan bir mahalleli ise “Sabah saatlerinde balkonda oturuyordum. Kız çocuğu yürürken bir adam koşarak geldi ve sırtına vurup düşürdü. Çalışanlardan biri adama ‘Ne yapıyorsunuz’ diye sorduğunda, ‘Benim önümden kimse geçemez’ deyip elindeki pazar arabasıyla kadına da saldırmaya çalıştı. Biz inene kadar adam elini, kolunu sallayarak gitti. Tedirgin oluyoruz, çocuklarımız var etrafta okullar var. O günden sonra da görmedim.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir