1. Anasayfa
  2. »
  3. Son Dakika
  4. »
  5. İnternetten bebek satışı: Aile Bakanlığı savcılığa başvurdu – Son Dakika Türkiye Haberleri

İnternetten bebek satışı: Aile Bakanlığı savcılığa başvurdu – Son Dakika Türkiye Haberleri

admin admin -
37 0

Rojbin Hayrullahoğlu / Star Haber

İnternet üzerinden ilan veren kişiler bebek satıyor. Kimi 40 günlük, kimi 2 aylık, kimi ise doğmayan bebeğine fiyat biçiyor.

”PARA HESABIMA GELİR, BEBEK ADRESE GİDER”

Bir sözde ebeveyn, ”Bende kız bebek var, 40 günlük. Ücret talebim var. Karşılayana evlatlık vermek istiyorum. 100 bin istiyorum. Para hesabıma gelir, bebek adrese gider.” ifadeleriyle verdiği ilanda bebeğin fotoğraflarını paylaşıp şartları sundu.

Star Haber ekibi, ilanı veren o kişiye ulaştı.

”100 BİN LİRA İSTİYORUM”

Samsun’da yaşadığını belirten bu kişi ”100 bin lira istiyorum. 100 bin lira hesabıma gelir, ben de bebeği alır ayağınıza kadar gelirim. Ciddi şartımı karşılamayan birine numaramı vermiyorum.” diye konuştu.

DOĞMAMIŞ BEBEK İÇİN 170 BİN LİRA İSTEDİ

Söz konusu sitede henüz doğmamış bebeğini satmak isteyen bir annenin ise, 9 aylık hamile olduğunu belirterek verdiği ilanın altına da telefon numarasını yazdığı görülüyor.

Star Haber Muhabiri Rojbin Hayrullahoğlu, o kadınla irtibata geçti. Yabancı uyruklu pazarlıkçı anne, Türkiye’de oturma izni olmadığını ve bebeği verdikten sonra memleketine döneceğini belirtti.

KENDİ ÇOCUĞUYMUŞ GİBİ NÜFUSA KAYDETTİRECEKLER!

”Ne kadara anlaştınız?” sorusuna ”170 bin liraya.” yanıtını veren kadın, ”Her şey halledildi. Sadece doğumdan sonra kimliği nasıl isterse aile kendi yapacak.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir