1. Anasayfa
  2. »
  3. Son Dakika
  4. »
  5. Bahçeli’den yerel seçim değerlendirmesi: Saygımız ve sadakatimiz tamdır ve tartışmasızdır – Son Dakika Türkiye Haberleri

Bahçeli’den yerel seçim değerlendirmesi: Saygımız ve sadakatimiz tamdır ve tartışmasızdır – Son Dakika Türkiye Haberleri

admin admin -
12 0

Son dakika haberi! Mahalli İdareler Genel Seçimleri dolayısıyla verilen aranın ardından siyasi partilerin grup toplantıları başladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamaları şöyle:

İnsanından kopan siyasetçinin kaderi suya nakışlar çizmek sonunda ise dibe çakılmaktır. Siyasetin ekseni akıl, enerjisi ahlak, edası da hürmet ve muhabbettir. Bizim siyasetten anladığımız elbet de bunlardır.

Hiç kuşkusunuz egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Millet ne diyorsa, ne istiyorsa, nasıl karar veriyorsa saygımız ve sadakatimiz tamdır ve tartışmasızdır. Bizim demokrasiye bağlılığımız sözde değil özdedir. MHP, Türkiye ve Türk milletine varlığını adamıştır. Siyasetçinin değil seçmenin mutluluğunu her zaman gaye edinmiştir. Hem partimiz hem ülkemiz adına 2 mühim demokratik etap geçirmiş, Türk ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimize ulaşma mücadelemiz kampçılanmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir